Среда, 07.12.2022
Меню сайта
Категории каталога
События
Интервью
Фоторепортажи
Релизы
Звездная жизнь
Скандалы
Галерея
Статьи
История
Новые проекты
Статьи от U.M.N.
Начало » Статьи » Звездная жизнь

Кузьма Скрябін ледь не став бомжом!

Андрій Кузьменко і "Скрябін" готуються відзначити 20-річний ювілей творчої діяльності. Проте зрубити на собі бабло, схоже, не дадуть.

А особисте життя Кузьми так само лишається залаштунковим. Єдине, що вдалося витягти, - , якби не одна жінка, Скрябін міг би стати бомжем.

За словами Кузьми "Скрябіна", все, що він зараз має, - завдяки його дружині Світлані. І для нього вона більше, ніж просто дружина.

"Я їй багато чим завдячую. І невідомо, де б я зараз був, якби не Свєта", - запевняє Кузьменко в інтерв‘ю газеті "Жизнь за неделю".

"Взагалі, я про це не люблю говорити. Це - не дуже приємний момент нашого життя. Єдине, що я можу сказати, то це те, що якби не вона, то мене б ви зараз бачили на вокзалі, а не на сцені", - зізнався лишень Скрябін.

Попри свої заслуги, дружина Андрія все ще уникає публічності.

"Колись саме ця публічність і завадила нашому життю. Я не хочу заглиблюватися у подробиці, але... Відтоді у Свєти принципова позиція - особисте з дому не виносити", - пояснив він вкотре.

Окрім того, як розповів Скрябін, дружина у нього не ревнива - принаймні не ревнує через те, що пишуть у персі. І до статей про коханок ставиться, за його словами, "ніяк".

"У нас із нею все на довірі", - наголошує він.

А щодо того, що Кузьму якось підловили за зажиманнями із рудою кралею на пляжі, то Андрій від цього відкараскується:

"І тим більше по-дурному приписувати роман з людиною. Яку ти знаєш тривалий час. Дурниці. Це все на дружньому рівні. Просто фотограф вдало підібрав момент. Ось і було де розгулятися фантазії журналістів".

Водночас він запевнив, що є людиною сімейною і весь вільний час присвячує винятково сім‘ї, бо ж він часто у роз‘їздах. І дочку зі школу теж забирає "тільки він".

"Тільки я. Дружина. Коли мене немає у місті. А своє сонечко я забираю і з ліцею, і з курсів французької мови. От зараз я поїду у гастрольний тур, і для мене не бачити сім‘ю пару днів - катастрофа", - ділиться музикант.

Між іншим, давати концерт у столиці "Скрябін" не поспішає.

"А у Києві у мене не вистачить грошей дати концерт", - заявляє він.

Окрім того, а словами Кузьми, 20-річний ювілей творчої діяльності хочеться відзначити з людьми, які хочуть тебе побачити й почути, а не заробити на тобі бабло.


Категория: Звездная жизнь | Добавил: }{otab (14.03.2009)
Просмотров: 1446

Свежие новости
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика

DARF Studio © 2006-2007
Сайт управляется системой uCoz