Воскресенье, 04.06.2023
Меню сайта
Категории каталога
События
Интервью
Фоторепортажи
Релизы
Звездная жизнь
Скандалы
Галерея
Статьи
История
Новые проекты
Статьи от U.M.N.
Начало » Статьи » Статьи

«Україна» співає!

Дива, що останнім часом відбуваються на каналі «Україна», дуже нагадують сюжет милої казки про бридке каченя. Щоправда, у казці перевтілення відбулося без особливих втручань, навіть без участі чарівника. Певна річ, у сучасному світі, тим паче телевізійному, подібні метаморфози можливі виключно завдяки коштам, і коштам великим. Ну дуже великим!

Гадав, що найближчим роком ніхто з наших не переплюне Новий канал у сенсі створення монументальних шоу – і помилився! Усе, що з’являлося до «Телезірки-Superзірки», – відпочиває, маю на увазі телекартинку. Студії усіх «Танців із зірками» та української «Фабрики зірок», які здавалися проривом, ураз потьмяніли у сяйві недільної прем’єри каналу «Україна» і більше не видаються чимось особливим.

Скажу чесно, від «співочих» телешоу особисто мене вже трошки нудить. Але так дивно улаштована слов’янська душа, що чим їй важче, тим вона голосніше та відчайдушніше відривається, у нашому випадку – співає.

Із усіх зірок не задіяними у повній мірі виявилися лише зірки телесеріалів, які стали невід’ємною частиною субкультури і серйозно починають впливати на соціально-поведінкові реакції гомопостсоветикуса. Цей недолік, чи, правильніше, цю прогалину, вирішив залагодити канал «Україна». Особливо паритися і вигадувати велосипед там не стали. І це логічно – навіщо пітніти і вигадувати щось більш-менш оригінальне, коли у сусіда, нехай і не дуже привітного, є розкручений і відпрацьований проект «Две звезды». Кілька відмінних мазків і шоу готове – країно, зустрічай шедевр! Все решта у нашій версії точнісінько та саме, лише суворо дотримано кваліфікацію – зірка телесеріалу, решта – буфет, Анна Сєдакова замість Максима Галкіна та московський звєздобол Малахов у ролі примадонни. Новація – журі складається з трьох осіб: Наталії Могилевської, що само по собі дуже прогнозовано, зірка із Північної Пальміри Михаїл Боярський та зовсім несподівана й неочікувана велика оперна співачка Марія Стефюк. Гадаю, вона у цьому стаді виключно для надання шоу шарму українськості.

Допоки існує українське телебачення, московські зірки без роботи не залишаться, їх завжди влаштують, навіть ціною наших. От і «Україна» працевлаштувала колишнього «прачку». Малахов старався, волав, намагався догодити і довести, що гроші витрачено не дарма. Не певен, що подібна манера ведення пройшла би зараз на якомусь російському каналі. Ми ж у захваті, бо отримали справжню телезірку – не важливо, що в момент її сутінку.

Якщо чесно, Малахов таки витягнув на собі цю прем’єру, бо про другу ведучу – співачку Сєдакову - краще промовчу. Гадаю, вона була перезбуджена, знаходилась у якійсь незрозумілій ейфорії, але до наступної неділі це минеться, тим паче, у програми є заспокійливий спонсор.

Про учасників говорити важко, бо зірок телесеріалів знаю погано, хоча і підібрані вони на всі смаки та вікові категорії. Налякала Тамара Яценко і приємно здивувала Віта Смачелюк, для себе ж я зрозумів, що спеціально «Телезірку-Superзірку» дивитися не буду, хоча і бажаю програмі високих рейтингів. Не виключаю, що домогосподарки та курсанти усе ж надсилатимуть бажані SMS.

Члени журі жіночої статі особливо нічим не запам’яталися. А от Михаїл Боярський виявився прикольним дядьком і зовсім не лицарем, сказавши у присутності двох своїх колег, що «женщины не прощают молодости». Правда, вони не прощають і глупоти, принаймні по пані Стефюк це було помітно.

Шоу стартувало, і це добре, бо кожна прем’єра – крок до нових, більш амбітних проектів, можливо навіть безстрашно власних.

Костя Гнатенко
www.telekritika.ua

Категория: Статьи | Добавил: Miss (13.04.2008)
Просмотров: 902

Свежие новости
Поиск по каталогу
Друзья сайта
Статистика

DARF Studio © 2006-2007
Сайт управляется системой uCoz